Fotografia - Tadeusz Bącal

Dzień ślubu to dla wielu najważniejszy dzień życia. Zatem warto zadbać, by uwiecznić ten dzień w sposób wyjątkowy…

Decydując się na współpracę ze mną możecie być pewni spełnienia Waszych najwyższych wymagań. Wierzę, że nie zawiodę Waszego zaufania i uchwycę w sposób piękny, dyskretny i profesjonalny ulotne chwile, tak by na zawsze pozostały w Waszej pamięci. Jako fotograf na ślubie i weselu staram się, by współpraca ze mną była przyjemnością, bez niepotrzebnego stresu i nerwów.
Mam również nadzieję, że jej efekty pozostaną na długo wyjątkową pamiątką z dnia Waszego ślubu.

Powierzając mi tak trudne zadanie, możecie spodziewać się najwyższej jakości usług. Zajmuję się fotografią ślubną od lat, a długie doświadczenie w branży procentuje wysoką oceną mojej pracy i satysfakcji Młodych Par. Jestem otwarty na Wasze pomysły, zapewniam nowoczesne i nieszablonowe spojrzenie na fotografię… 

W mojej ofercie znajdziecie  fotoreportaże ślubne, sesje plenerowe w dniu ślubu lub innym i inne usługi.  Oferuję najwyższej jakości indywidualnie projektowane albumy ślubne, fotoksiążki, prezentacje multimedialne (DVD, Youtube), galerie internetowe, obrazy ze zdjęcia i inne.
Pracuję głownie na terenie całego Podhala: w Nowym Targu, Zakopanem, Rabce-Zdroju oraz innych miejscowościach regionu.

Zapraszam do osobistego kontaktu w celu zapoznania się z moją szczegółową ofertą dla Młodych Par.

Posiadam uprawnienia do fotografowania i filmowania celebracji liturgicznych.

Zapraszam do odwiedzenia mojej strony: www.tadeusz.bacal.pl    
 

Tadeusz Bącal

Miejscowości: Nowy Targ, Zakopane, Rabka-Zdrój, Szczawnica, Raba Wyżna, Czarny Dunajec, Jabłonka, Bukowina Tatrzańska, Krościenko, Waksmund, Łopuszna, Biały Dunajec, Kościelisko, Białka Tatrzańska, Spytkowice, Czorsztyn, Niedzica, Łapsze, Poronin, Ludźmierz i inne.

więcej zdjęć